Medikal Oksijen Tüpü Nasıl Kullanılır?



Sağlık sektörünün önemli ihtiyaçlarından olan medikal oksijen gazı bir asra yakın bir süredir faaliyetlerini sürdüren firmamız tarafından tedarik edilerek sağlık kuruluşlarına teslim edilmekte ve hastaların ihtiyacı olan tedavilerin yapılması sağlanarak Türkiye sağlık sistemine önemli bir katkı sunulmaktadır.

Medikal oksijen gazı olarak tedarik edilen gazlar, temin edildikten ve sağlık kuruluşlarına teslim edildikten sonra firma olarak faaliyetlerimizi bu kadarıyla sınırlandırmamakta, sağlık kuruluşlarına sattığımız oksijen gazı dolu tüplerin takipçisi olmaya devam etmekteyiz.

Biten Tüplerin Doldurulması ve Bakım Onarımı


Firmamız tarafından sağlık kuruluşlarının sözleşme ve ihale şartnamelerinde belirttiği dolum özellikleri dikkate alınarak tedarik edilen uygun basınç aralıklarında üretilmiş medikal oksijen gazı tüpleri, sağlık kuruluşlarındaki yoğun tedavi uygulamaları nedeniyle kısa sürelerde bitmektedir. Yoğun bir tedarik sirkülasyonuna ihtiyaç duyulan medikal oksijen gazı tüpleri, firmamıza bildirilmesi halinde en kısa sürede dolusuyla değiştirilmektedirler.

Özel üretim özelliklerine sahip ve hastalara tedavi amacıyla kullanılan oksijenin hastalara verilebilmesi için tasarlanmış olan tesisata sahip ve özel oksijen maskeleriyle hastalara oksijen verilmesini sağlayan medikal oksijen gazı tüplerinde meydana gelen bozulmalarda ve arızalarda da firmamızın ayrıca servis desteği bulunmaktadır.

Satışını yaptığımız tüplerin tesisatlarında yaşanan arızalar da dahil olmak üzere bu tüplerin sağlık kuruluşlarında bağlı bulundukları tesisatlar da yaşanan sorunlar da firmamızın servis hizmeti ile tamir edilebilmekte ve yeniden çalışır duruma getirilebilmektedir.

Medikal Oksijen Gazı Almak İçin Firmamızla İrtibata Geçebilirsiniz


Firmamız tüzel kişiliğe sahip, resmi mükellefiyetlerini yerine getiren bir firmadır. Özel ve resmi kuruluşlara yaptığı satışlarda farklı prosedürler uygulayan firmamız, ihale usulü sattığı medikal oksijen gazlarını, ihaleye girmeden doğrudan temin yoluyla satın alan işletmelere farklı bir prosedür izleyerek satabilmektedir.

Firmamızdan almak istenilen gazlar için firmamızla irtibata geçmek ve satın alınmak istenen gazın ve tüpün özellikleri belirtilmek zorundadır. Firmamıza bildirilen talepler doğrultusunda firmamız müşterilerine temin edeceği gazları temin etmek için Avrupa standartlarında üretim yapan medikal oksijen gazı üreticisi firmalardan sipariş vermektedir.

Sipariş verilen üretici firmalar, şirketimizin sürekli olarak çalıştığı firmalardır. Bu nedenle yapılan siparişlerimizde ve belirttiğimiz ürün özelliklerimizde herhangi bir gecikme ve yanlışlığın olması söz konusu değildir. İstenilen özellik ve türdeki oksijen gazı tüpleri müşterilerimizin talep ettiği sürede teslim edilerek herhangi bir mağduriyetin yaşanmasına izin verilmemektedir.

Firmamızla irtibat kurmak, ürünlerimiz hakkında bilgi almak, ürün fiyatlarını öğrenmek ve iş süreçlerimiz hakkında daha detaylı bilgi talebinde bulunmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir, telefon numaralarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Share: